Dt.Mete ALGEN, BAŞKAN

1983 Erzurum – Şenkaya Doğumlu. İlkokulu Şenkaya Ormanlı Köyünde Ortaokul ve Liseyi Ankara’da bitirmiştir.2004 Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra Sırasıyla Tıp Polikliniğinde Diş Hekimliği Zırhlı birlikler Okulu’nda Yedek Subay 2006 yılından itibaren Konya’da Muayenehane Özel Hastane ve Müşterek Muayenehane ‘de hizmet verdikten sonra 8 yıldır Ortağı olduğu Poliklinikte Diş Hekimliği yapmaktadır. 10 yıldır Konya Diş Hekimleri Odasında Denetleme ve Yönetim de görevine son dönemde  Genel Sekreter olarak devam etmiştir. Diş Hekimi Fatma Tuba Yiğit ALGEN ile evli olup 2 çocuk babasıdır.

  

Dt. Gürbüz ELDENİZ, BAŞKAN VEKİLİ

Dt.Gürbüz ELDENİZ 1971 Yılında Konya’da doğdu. 1993 yılında Gazi Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinden Mezun oldu. Konya Dişhekimleri Odasında 2008-2010 Tarihleri arası Yönetim Kurulu Üyeliği 2014-2016 Tarihleri arası Genel Sekreterlik ve 2016- 2022 Tarihi ile Oda Başkanlığı görevini tamamlamıştır.TDB MYK üyeliği  ve Oda Başkan Vekilliği görevi devam etmektedir. Evli ve İki çocuk babası olup. Hâlen kendi Özel Polikliniğinde serbest Diş hekimi olarak çalışmaktadır.

  
 

Dt.Muzaffer Aytaç ALTINTAŞ, GENEL SEKRETER

Diş Hekimi Muzaffer Aytaç ALTINTAŞ 1983 te Konya’da doğdu İlk ve orta öğrenimini Konya’da tamamladıktan sonra 2001 yılında Seçuk Üniversitesi Diş Hakimliği’ni kazandı ve 2006 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından 3 sene Kıbrıs’ta muayenehane işletmesinin ardından 1 yıl askerlik görevini yapmış ve 2010 dan beri Konya’da Özel bir poliknikte görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır..

  

Dt.Başar ŞAHİN, SAYMAN

Diş hekimi Başar Şahin 1976 da Kütahya’da doğdu. Babası ordu mensubu olduğu için Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde ilk orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra 1994 yılında Selçuk Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi’ni kazandı.1999 yılında “Diş Hekimi” ünvanı ile mezun oldu.Bu tarihten itibaren önce Aksaray’da,10 yıldır da Konya’da sevgili eşi Diş Hekimi Şerife Akyol Şahin ile beraber kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Prof.Dr.Özgür İNAN, YÖNETİM KURULU ÜYESİ

12/12/1967 yılında Adana’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Mersin’de tamamladı. 1985 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1990 yılında mezun olarak diş hekimi ünvanı aldı. 1990 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında göreve başladı. 1991 yılında doktora eğitimine başladı. 1991 yılında açılan araştırma görevlisi kadro sınavını kazandıktan sonra aynı Anabilim Dalında Araştırma görevlisi olarak resmi görevine başladı.17/03/1997 tarihinde konusu “İmplant Destekli Köprü Uygulamalarında Okluzal Yüzeylerde Kullanılan Restoratif Materyallerin Kuvvet Dağılımına Etkisinin İncelenmesi” konulu doktora tezini tamamlayarak bilim doktoru ünvanı aldı.05/10/1998 tarihinde Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında Öğretim Görevlisi, 01/02/1999 tarihinde de Yardımcı Doçent kadrosuna atandı. 2000 yılında Doçentlik sınavlarının bütün aşamalarını başarıyla tamamlayarak 01 Kasım 2000 tarihinde Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalında Üniversite Doçenti ünvan ve yetkisini aldı. 9 Haziran 2006 tarihinde Profesör kadrosuna atandı. 16 Şubat 2021 tarihinde emekli olarak ‘Özel Polikliniğinde’ meslek hayatını sürdürmektedir.2012-2014 tarihleri arasında Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği Ankara Şubesi Başkanlığını yapmış olup, halen TPİD (Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği), KDO (Konya Diş Hekimleri Odası) yönetim kurulu üyesi ve delegesi, EPA (European Prosthodontic Association), IADR (International Association for Dental Research), EAO (European Association for Osseointegration), Osseder (Osseointegrasyon Derneği) üyesi ve ITI (International Team for Implantology) Fellow’udur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Dt.Figen ÖZÇELEBİ, YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Diş hekimi Figen ÖZÇELEBİ 1974 yılında Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitiminin ardından 1997 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu . Aynı tarihten itibaren muayenehanesinde serbest diş hekimliği yapmaktadır. 1 erkek çocuk annesidir

  
  

Dt.Özgür ÇETİNKAYA, YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Diş Hekimi Özgür ÇETİNKAYA, 1975 yılında Ermenek/KARAMAN’da doğdu. 1997 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra Konya’da özel muaynehanesinde, serbest diş hekimi olarak görev yapmaktadır.

 

Dt.Ayşegül KÜÇÜKLER, YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Diş hekimi Ayşegül Küçükler 1982 yılında Konya’da doğdu. İlk öğrenimini Gazi Mustafa Kemal orta ve lise eğitimini Meram Anadolu lisesinde tamamlayarak 2000 senesinde Ege üniversitesi diş hekimliği fakültesini kazandı.2005 Yılında fakülteyi birincilikle bitirmiştir. 9 Eylül Üniversitesi mimarlık Fakültesi’ne başlamış fakat bazı nedenlerden dolayı yarıda bırakarak Konya’ya geri dönmüştür.
Konya’da özel bir poliklinikte 7 yıl çalışarak 2019 da kendi butik Muayenesinde çalışmaya başlamıştır. 2022 yılında Estetik Diş Hekimliği Derneğinin (EDAD) Konya Temsilciği görevini üstlenmiştir.

Dt.M.Yasin TEKPINAR, YÖNETİM KURULU ÜYESİ

2015 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden  mezun olmuştur. Özel sektörle başladığı iş hayatına 1.5 yıl Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde devam ettikten sonra tekrar özel sektöre dönmüştür. Memleketi Ermenek’te 1.5 yıl muayenehanecilik yapıp daha sonra 1 yıl Konya’da özel bir polikliniğin ortağı olarak çalışmıştır.  Helen Özel Polikliniğinde hizmet vermeye devam etmektedir.