Dt.Mehmet ŞOLPAN, BAŞKAN  

1977 Konya doğumlu  İlk ,orta ve lise öğrenimimi Konya’da tamamlayıp 2000 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Meslek hayatına Konya’da başlamış ve halen Konya’da muayenehanesinde devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

  
Dt.Sami ÇIKRIK,RAPOTÖR  

Diş Hekimi Sami ÇIKRIK. 1982 yılında Konya’da doğdu. 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2008 yılından beri Konya’da özel muayenehanesinde çalışmaya devam etmektedir.

  
Dt.Feyza ERUYAR DİSİPLİN KURULU ÜYESİ 

1986 yılı Bozkır-KONYA doğumlu, Orta öğrenimini Selçuklu Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Sonrasında 2 yıl Endüstri Mühendisliği öğrenimi görmüş, Diş hekimi olma arzusuyla Mühendislik fakültesinden ayrılma kararı almıştır.2012 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuş, Kırıkkale Ağız Diş Sağlığı Merkezinde göreve başlamıştır.2016 yılından sonra Konya Ağız Diş Sağlığı Hastanesinde çalışmıştır. Selçuk Üniversitesi Pedodonti A.B.D. doktora eğitimine dahil olup,yine Konya’da hizmet veren özel bir polikliniğin kurucusudur.
Evli ve 1 çocuk annesidir.

  
Dt.İlyas KARA DİSİPLİN KURULU ÜYESİ 

 

  
 Dt.Kamil Gürcan AYGIN DİSİPLİN KURULU ÜYESİ      

İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olarak meslek hayatına başlamıştır. 7 yıl boyunca Konya da bulunan Özel bir Poliklinikte görev yapmıştır. Şuan kendine ait Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimde hizmet vermeye devam etmektedir.